خدمات ما

خرید ووچر پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی ارزان در ایران .  پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بین المللی میباشد و به شما این امکان را میدهد تا بدون به اشتراک گذاشتن  اطلاعات حساب بانکی درفضای مجازی، به راحتی قادر به خرید و  یا پرداخت باشید. با خرید کد ووچر پرفکت مانی شما دریافت کد ووچر مانی که یک کد 16 رقمی است را خواهید داشت .    پرفکت مانی یکی از سیستم های پرداخت آنلاین بین المللی است که به کاربران خود خدمات مختلفی را ارائه می دهد. یکی از این خدمات، واچر پرفکت مانی یا e-Voucher می باشد که به کاربران این امکان را می دهد تا حتی بدون داشتن حساب پرفکت مانی، پرداخت های خود را تحت این سیستم انجام دهند.

می توانید با وب سایت هدف پی به راحتی و در محیطی کاملا امن ووچر پرفکت مانی را در اسرع وقت تهیه و در کمترین زمان دریافت نمایید ، همچنین خرید کارت شارژ پرفکت مانی دلاری به مبلغ دلخواه خود را سفراش دهید.

 

پرفکت مانی چیست ؟ برای اینکه بیشتر با این نوع ارز الکترونیک آشنا شوید میتوانید مقاله مرتبط با آن را در وبلاگ هدف پی مطالعه بفرمایید .

همچینین شما میتوانید به منظور ثبت نام در پرفکت مانی در وب سایت اصلی این ارز به آدرس perfectmoney.is  اقدام کنید.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت امکان پذیر نبوده و شما جهت سفارش هر گونه خدمات ارزی می بایست در وب سایت هدف پی ثبت نام و اقدام به انجام مراحل احراز هویت نمایید . نحوه احراز هویت را در مقالات وبلاگ مشاهده کنید.

همچنین یکی دیگر از سرویس های مرتبط با این ارز خرید شارژ پرفکت مانی می باشد که با استفاده از آن کیف پول شما در وب سایت اصلی این ارز شارژ می شود. ووچر این ارز در واقع یک کد 16 رقمی می باشد که می توانید آن را در هر درگاه یا سایتی که ووچر پرفکت مانی قبول میکند استفاده و خرج نمایید. با خرید و فروش ووچر پرفکت مانی برای شما این کد 16 رقمی ارسال میشود. در پنل هدف پی این کد هم توسط ایمیل در جزییات سفارش شما ارسال شده هم به صورت پیامکی و هم در پنل کاربری شما در سفارشات و جزییات سفارش مربوط همواره قابل مشاهده خواهد بود.

آموزش خرید پرفکت مانی

1 – جهت خرید  کد ووچر ابتدا باید عضو سایت شوید. برای عوضیت کافی است ایمیل و رمز عبور تنظیم کنید . سپس ایمیل خود را تایید و وارد حساب کاربری شوید.

2- پس از ثبت نام برای ثبت هر سفارشی باید مراحل احراز هویت را انجام دهید این کار با رفتن به لینک داده شده و یا در منوی سمت راست کاربری گزینه تایید حساب قابل انجام است.

3- پس از انجام تمام مراحل احراز به صفحه محصول خرید کد ووچر پرفکت مانی رفته و با دیدن مبلغ هر واحد این ارز در لحظه به تومان تعداد ووچر مد نظر خود را در قسمت تعداد وارد و انتخاب کنید. همانطور که می بینید مبلغ نهایی سفارش شما با افزایش تعداد تغییر میکند. همچنین بابت هر سفارش چه 1 دلار و چه 1000 دلار باشد فقط یکبار مبلغ 5000 تومان بابت کارمز به سفارش شما اضافه میگردد. پس سعی بفرمایید به صورت یکجا خرید نمایید تا مبلغ کارمزد بیشتری از شما کسر نگررد.

آموزش تصویری ساخت حساب پرفکت مانی

با مشاهده ویدئوی زیر بیشتر با این ارز آشنا شوید . مراحلی چون پرفکت مانی چیست ، ثبت نام در پرفکت مانی ، شارژ حساب پرفکت مانی و خرید ووچر کارت ، واریز پول به پرفکت مانی ، دریافت کد ووچر مانی ، خرید شارژ پرفکت مانی ، احراز هویت پرفکت مانی ،  آموزش خرید پرفکت مانی و …

 

79
۲,۴۰۸ views